Leczenie farmakologiczne u pacjenta z podejrzeniem choroby L-C

Czy można wprowadzić leczenie farmakologiczne u pacjenta tylko z podejrzeniem choroby L-C bez ryzyka ? Przy olbrzymiej zakrzepicy i anemii ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Aby to ocenić trzeba wziąć pod uwagę całość obrazu klinicznego, wyniki badań laboratoryjnych, obrazowych, leczenie dotychczas stosowane.
Pozdrawiam