Leczenie hormonalne i stosowanie Regulon a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, Mam 35 lat, od 16 lat lecze się hormonlanie, biorę tabletki by mieć okres. Przez prawie 10 lat brałam Diane 35 a później i do teraz biorę Regulon. Dzisiaj kochałam się z mężczyzną i wiaodmo skończył w środku. To dla mnie pierwszy raz taka sytuacja. Czy mogę być w ciązy?, po jakim czasie moge zrobić test?. Pozdrawiam i dziękuję Agnieszka

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani , Pani przyjmuje tabletki antykoncepcyjne- więc prawdopodobieństwo ciąży jest znikome, bliskie zero.

pozdrawiam