Leczenie kanałowe a antybiotyk

5 lutego byłam u denstysty i doktor założył mi antybiotyk i częściowo wyczyścił mi kanał. Wizytę miałam na 12 lutego, lecz niestety byłam chora i nie mogłam iść. Wizyte teraz mam na 15 marca. Czy mogę tak długo czekać ??

W Pani sytuacji im szybciej tym lepiej czyli w przypadku założenia antybiotyku.Jeżeli okoliczności uniemożliwiły Pani wizytę w poprzednim terminie to nic strasznego nie powinno się wydarzyć.Proszę poprosić w rejestracji gabinetu lub przychodni ,że jeżeli zrezygnuje jakiś pacjent to Pani chętnie skorzysta z wcześniejszego terminu.Oczywiście proszę zostawić swój numer telefonu i podać w jakich godzinach może Pani z tego skorzystać.

Nie wiem co dokładnie zostało założone do kanału korzeniowego. Powinna Pani zapytać o to swojego lekarza prowadzącego. On najlepiej zna historię Pani choroby.