Leczenie kanałowe dolnego zęba

witam,jestem w trakcie robienia kanałówki dolnej piatki..miałam wlozona trutke i na wizycie przy wierceniu tak bolał zab ze dentysta znieczulila miejscowo a pomimo niesamowity bol.znowu wlozyla trutke już po raz 3..jutro am isc znowu i az się boje..czy może jest zle leczony?w zyciu nie przezylam takiego bolu a zwłaszcza po znieczuleniu.prosze o podpowiedz

Dzień dobry. Obawiam się, że w trakcie poprzedniej wizyty ząb nie był jeszcze dostatecznie zatruty, a znieczulenie przy ostrym stanie zapalnym niedostatecznie działało. W tej chwili lekarstwo pozostawało w zębie dużo dłużej i raczej nie powinna Pani odczuwać wielkiego bólu przy kolejnym leczeniu. Serdecznie pozdrawiam Urszula Jarosz