Leczenie kanałowe górnej czwórki a ładny uśmiech

mam problem z górną czwórką,nadaje się tylko do leczenia kanałowego z winy stomatologa który źle wypełnij poprzednim razem .Obecnie ten pan już nie pracuje w gabinecie.Wiem że takie leczenie kosztuje a ja mam troje dzieci ,nie pracuję obecnie utrzymujemy sie tylko z mops.czy to oznacza że mam go wyrwać bo mnie nie stać na leczenie?a co z uśmiechem w rozmowie np. o pracę.czy nam najbiedniejszym naprawdę nic nie przysługuje?

Aleksander Ropielewski

Niestety NFZ nie refunduje leczenia kanałowego. Przykro mi to powiedzieć, ale jedynym wyjściem jest poszukanie sponsora na zabieg lub wyrwanie zęba.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Witam!
Nie znam dokładnie Pani przypadku,ale jeśli nie ma obrzęku,ani zmian chorobowych wokół korzenia(,co powinno być potwierdzone zdjęciem rtg) i nie odczuwa Pani dolegliwości bólowych,to można włożyć do komory zęba specjalną wkładkę przeciwbakteryjną i założyć plombę! W ten sposób ząb będzie zabezpieczony! Kiedy sytuacja materialna Pani rodziny się polepszy,będzie Pani mogła takie leczenie sobie sfinansować...Niestety NFZ nie płaci za leczenie kanałowe czwórek dorosłym pacjentom,poza kobietami w ciąży...Proszę pamiętać,że usunięcie to zawsze ostateczność!!! Pozdrawiam!