Leczenie kanałowe szóstki u 34-latki

Dwa tygodnie temu zaczęto powtórne leczenie kanałowe dolnej szóstki okazało się ,że kanał jest niedrożny z powodu złamanego narzędzia kilka lat temu ,że nie do końca wypełniony i bakterie wyszły poza ząb czekam na następną wizytę . Kilka dni temu ułamał mi się kawałek tego zęba i najpierw był okropny zapach a potem na drugi dzień ząb zaczął pobolewać teraz strasznie boli leki nie pomagają jedynie ketanol pomaga na kilka godzin. Czy ząb da się uratować?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

oczywiście ząb jest do uratowania choć może się okazać że będzie potrzebna resekcja, rozumie że leczenie nie zostało wykonane na jednej wizycie z powodu zbyt małej ilości czasu zarezerwowanej na wizytę.....
proszę dorażnie ratować się lekiem dexak sl - dostępny bez recepty
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Jest bardzo prawdopodobne, że ząb da się uratować - jednak wnioskuję z Pani opisu, bez obejrzenia stanu obecnego w Pani jamie ustnej. Dolegliwości, o których Pani wspomina mogą pojawić się podczas reendo. Jeśli do kolejnej wizyty u Pani dentysty zostało dużo czasu, a dolegliwości utrudniają Pani codzienne życie, to proszę skontaktować się z lekarzem wcześniej.