Leczenie kataru u dziecka

Witam, moje dziecko ma miesiac i kilka dni. Od poniedziałku walczymy z katarkiem. Ile razy takiemu maluchowi można oczyszczac nosek woda morska i aspiratorem? Staram sie to robic po kazdym jedzeniu czyli co 4 godziny ale dzis zaobserwowalam ze wydzielina zmienila kolor na zolty jest brdziej gesta a czasem nawet przekrwiona. Co robic? W poniedziałek bylismy u lekarza i lekarz zalecil cebion i oczyszczanie noska. Prosze o rady co dalej

Woda morska jest dla fok a nie dla ludzi. Wyrzuć to. Dla ludzi jest sól fizjologiczna. Wyrzuć cebion. Jeżeli chcesz dziecku pomóc to zadzwoń. Poradzę. Problem Wszego dziecka jest prosty do zlikwidowania.