Leczenie nadciśnienia tętniczego i skoki ciśnienia

Witam.Od wielu lat leczę się na nadciśnienie.Do tej pory wszystko było ok.4lata temu schudłam 20kg w 2 miesiące stosując głodówki.Teraz kilka razy w miesiącu mam skoki ciśniena 150/90 puls 100 i kołatanie serca,mroczki w oczach.Chodzę od lekarza do lekarza okazuję się ,że wszystkie badana są w normie,serce również.Dodam,że boję się wychodzić daleko poza dom ponieważ nogi robią mi się jak z waty i boję się,że upadnę i dostane ciśnienia.Czy to może być nerwica?

Witam.Uważam że powinien Pan udać się na konsultacje do psychoterapeuty.Szczegółowy wywiad wykaze czy problemy są natury psychogenne i czy potrzebna jest psychoterapia.Pozdrawiam