Leczenie niedoczynności tarczycy a badanie TSH

Witam! Jestem 23 letnią kobietą. Z racji objawów niedoczynności tarczycy jakie u siebie zauważyłam i tego, że moja mama choruje na niedoczynność udałam się do endokrynologa. Ten zlecił badanie poziomu TSH które potwierdziło moje przypuszczenia Wynik to 13,6. Wydaje mi się to znacznie za dużą wartością, lekarz przepisał mi euthyrox 75 ( od razu ) i skierował na następną wizytę. I tu rodzi się moje pytanie, czy nie powinnam miec zleconych innych badań ? jak powinno wyglądać leczenie? pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Być może badania zostaną zlecone na następnej wizycie. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.