Leczenie opryszczki a konieczność podawania leków partnerowi

Ja lecze sie na opryszczka biorę hewiran. PARTNER WYGLĄDA NoIRMALNIE zarówno na buzi jak i penisie czy tak na prawdę to ja mam czekać az wystąpią u niego objawy i wtedy go leczyć cxy teraz ho leczyć razem ze mną. MAM TYSIĄC WERSJI I JUŻ NIEWIEM! !!!!!!! A TO ROZNICA CXY DAC MU TABLETKI CZY WKONCU NIE?????!!!!!!!!!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli Pani partner nie ma żadnych objawów, nie ma potrzeby leczenia. Proszę jednak unikać kontaktów podczas których mogłoby dojść do przeniesienia zakażenia.