Leczenie opryszczki wargowej

Witam. Mam problem z opryszczka wargowa. Pierwszy raz dostalam jej na poczatku lutego. Potem przez dwa tygodnie leczylam przeziebienie i rownoczesnie ta opryszczke. Teraz znowu mi sie pojawila tylko w innym miejscu. Mam spuchnieta polowe ust. Natomiast z miejsca gdzie byla poprzednia saczy mi sie caly czas plyn surowiczy i nie moge tego w zaden sposob zatamowac. Smaruje sonolem, woda utleniona, Hascovirem i nic. Prosze o pomoc, jak sobie z tym poradzic.

Witam. Opryszczka ma tendencje do nawracania w stanach obniżonej odporności i osłabienia organizmu. W związku z czym powinna Pani dbać o odpowiednią dietę oraz kondycję fizyczną. Warto również zabezpieczać się przed infekcjami oraz suplementować witaminy z grupy B.