Opryszczka wargowa a powiększony węzeł chłonny

witam od 3 dni mam opryszczke wargowa i dzis nad obojczykiem po stronie opryszczki wyczułam gulke chyba powiekszony wezeł troche boli w dotyku ale da sie przesuwac go.czy to od opryszczki czy to chłonniak boje sie bardzo mam 24 lata

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.