Leczenie padaczki lekoopornej olejem z konopi indyjskich

Dzień dobry. Od mniej więcej 16 roku życia choruję na padaczkę lekooporną. Ostatnio dużo się mówi o skutecznym leczeniu dzieci z tym schorzeniem olejem z konopi indyjskich. Czy ta metoda działałaby u dorosłych pacjentów i jak by się to miało z braniem lekarstw? Mam 55 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczna jest wizyta u lekarza neurologa prowadzącego leczenie Lekarze tej specjalności mają najświeższe informacje co do powyższej metody Terapeutycznej