Leczenie potłuczonych żeber

maz spadl z wysokosci boli go cala klatka piersiowa byl badany i przeswietlany na pogotowiu zebra sa tylko bardzo mocno potluczone.jak to leczyc sa jakies masci znieczulajace zamiast lekow przeciwbulowych?moze cos wygodniejszego od bandaza elastycznego ktory pomaga ale zwija sie w walek i uwiera dodatkowo.dziekuje za odp

Lek. Tomasz Budlewski

Postępowanie zależy od stopnia stłuszczenia. Proponuję udać się do lekarza ortopedy.