Leczenie stwardnienia rozsianego u 59-latki

Witam, mam siostrę w wieku 59 lat. Lekarz powiedział we Wwrocławiu, że jest już stara aby mogła być leczona na sm.siostra choruje długo ale jeszcze chodzi.czy może być objęta leczeniem.Teresa

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wiek siostry nie wyklucza wszystkich możliwości leczenia SM. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą neurologiem.