Leczenie suchego, przewlekłego kaszlu

witam borykam sie z przewleklym suchym kaszlem trwajacym juz ok.8 lat wykonalem RTG pluc serce i pluca bez zmian,spirometria 100% gastroskopia test ureazowy dodatni bralem leki o nazwie.DUOMOX,KLARMIN,TINIDAZOLUM,EMANERA 40mg bez efektów dalej mam kaszel szczególnie rano i na wieczór dziwne jest tylko to ze jak sie poloze w obojetnie jakiej pozycji kaszel ustaje w nocy nie mam kaszlu dodam ze podraznie mnie gilgotanie w gardle laryngolog nic nie stwierdzil juz nie wiem co powoduje ten kaszel.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pulmonologa. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie