Leczenie tarczycy w 27. tygodniu ciąży

Dzień dobry, Mam 30 lat. Jestem w 27 tyg. ciąży. Leczę się od wielu lat na tarczycę. Prócz suplementów dla ciężarnych, do 16 t.c. brałam TYLKO Jodid 200. Jednak potem endoktrynolog zdecydował się włączyć również Euthyrox N 25, ABY POPRAWIĆ MOJE WYNIKI: FT4 - 9,33 / TSH - 1,840. Po dwóch miesiącach okazało się, że wyniki się pogorszyły i w 24 t.c. wynosiły: FT4 - 8,98 / THS - 0,290. Mimo to lekarz zdecydował się na utrzymanie Euthyroxu. Martwię się o zdrowie płodu. Proszę o opinię.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, Pani wyniki po włączeniu euthyroxu poprawiły się ( proszę zwrócić uwagę na wynik TSH). Proszę stosować się do zaleceń endokrynologa i być pod stałą jego opieką. Pozdrawiam.