Leczenie trądziku a obniżenie poziomu trójglicerydów

Proszę o poradę w poniższej kwestii. Córka 15 lat, rozpoczęła leczenie bardzo uciążliwego trądziku lekiem Aknenormin 20mg. Przed rozpoczęciem leczenia miała cholesterol 193 i trójglicerydy 173. Tróglicerydy wzrastały szybko i po 4 miesiącach podniosły się do 269. Córka zażywa również syngulair 10mg, Turbuhaler, Sidretella20, Jovesto5mg. Proszę o poradę jak można w tym przypadku obniżyć poziom trójglicerydów do bezpiecznego poziomu aby nadal móc leczyć trądzik lekiem Aknenormin. Bardzo dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy wdrożyć leczenie mające na celu obniżenie poziomu cholesterolu. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie leczenie.

Zastanawiam się czy nie odstawić tego leku, jest b dobry lek o nazwie Curacne ale dość drogi, skąd państwo jesteście??????

Witam serdecznie.

Zawsze lek można zmienić aby tak nie wpływał na organizm córki Warto również do leczenia dołączyć zabiegi peelingów medycznych.