Leczenie zrostów pooperacyjnych

czy zrosty pooperacyjne mozna w jakis sposób wyleczyc!!pytam poniewaz uniemozliwiaja mi normalna gre w pilke, mam straszne bóle po kazdym wysilku.dziekuje za odpowiedz

Witam. Wszystko zależy od lokalizacji blizn lub zrostów, czasu jaki upłynął od zabiegu i innych czynników. Nie napisał Pan gdzie te zrosty czy blizny i po jakim zabiegu.

Nie wiem jakie zrosty , nie wiem po jakiej operacji!!! - cóż mogę odpowiedzieć??? PROSZĘ OMÓWIĆ TE SPRAWY Z OPERATOREM!!! zż