Zrost pooperacyjny po histerektomii całkowitej

Czy to zrost pooperacyjny po histerektomii całkowitej? Pieczenie w głębi z jednej strony, dotkliwy, ćmiący ból po kilka godzin dziennie, brak infekcji i ziarniny, promieniuje jakby do pośladka, wszystkie rany ładnie zagojone. Czy sauna na podczerwień może pomóc? Są jakieś inne metody ulżenia sobie lub inna możliwa diagnoza?

Nieststety z Pani opisu nie można zorientować się ile czasu upłynęło od operacji, Zwykle przez kilka tygodni tego typu dolegliwości może Pani odczuwać. Radziłbym wykonać USG jamy brzusznej aby zorientować się czy proces gojenia przebiega prawidłowo.

Pytania Pani są na tyle rozległe , że ja , nie znając powodu,przebiegu,zakresu ,efektu końcowego operacji - nie jestem w stanie odpowiedzieć cokolwiek autorytatywnie!!! PROSZĘ ZGŁOSIĆ SIĘ Z TYMI PYTANIAMI DO OPERATORA!!! zż