Leki przeciwbólowe stosowane po cholecystektomii

Mam pytanie: Jakie leki stosuje się w zwalczaniu bólu pooperacyjnego w 0,1,2,3 dobie po zabiegu cholecystektomii? Potrzebuje dokładny profil przepisywanych leków. Doba operacji (0,1,2,3,), podawane leki (profil dla 1 pacjenta poddanego zabiegowi cholecystektomii), dawki leków i drogę podania leku.

Wszystko to powinien ustalić z Panią operator!!! Nie ma jednego schematu! Rodzaj leku oraz dawkę ustala się indywidualnie w zależności od potrzeby!!! zż

Każdego pacjenta traktuje się indywidualnie i dobiera leczenie farmakologiczne do aktualnych potrzeb z palety wielu grup leków. Nie można podać jednego przepisu na leczenie bólu. Byłoby to nierozsądne.