Lekka biegunka a świąd pochwy i odbytu

Zaczęło sie od lekkiej biegunki. Po tym na drugi dzień zaczął mnie bolec odbyt ale przestał. Potem przez kilka dni miałam swędzenie wokół odbytu a od wczoraj piecze mnie pochwa. Czy to jakis stan zapalny. Prosze o pomoc

Tak, to stan zapalny. Można zastosować płukanki lub nasiadówki z kory dębu lub szałwii 2-3 razy dziennie. Jeśli po 2 dniach nie będzie porawy, proszę iść do ginekologa.
Po każdej biegunce należy się podmyć , najlepiej też osuszony odbyt natłuścić, żeby stan zapalny śluzówki i naskórka się nie rozprzestrzeniał. Proszę przeanalizować, po czym ta biegunka i uważać na dany pokarm w diecie.