Lekki trądzik

Dzień dobry, mam lekki trądzik. Zawsze wychodzi mi, gdy zjem słodycze. Jak się go pozbyć? Proszę o rade:-) mój e-mail latunek@wp.pl. Dziękuję ślicznie.

ponad rok temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Witam!
Największą szansę powodzenia ma leczenie trądziku dobrane indywidualnie przez lekarza dermatologa, po dokonaniu oceny stanu skóry. Ponadto doradzi on, jak pielegnować skórę skłonną do powstawania niedoskonałości.
Sposród dostępnych na rynku kosmetycznym produktów przeznaczonych do cery tradzikowej, warto wybierać tzw. serie apteczne.

Lekarz w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym Oddział I Wewnętrzny.
0

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty