Lekkie bóle jajników i pobolewanie odbytu

Witam mam 44 lata mój problem polega na tym. Od tygodnia mam bóle lekkie jajników pobolewa mnie przy tym też lekko odbyt nie jest to ból ostry lekki ale czuje dyskomfort oczywiście w przyszłym tygodniu mam wizytę u ginekologa oplawow nie mam krwawienie miesiaczkowe normalne bez bolesne czuje po kąpieli lekki zapach tak jak by rybi proszę o poradę nim bede mieć wizyte Dziękuję

Piotr Pilarski

Niestety bez zbadania nie jestem w stanie nic doradzić. Proszę poczekać do wizyty.

Pozdrawiam.