Lekkie kłucie w klatce piersiowej

Witam. Mam 23 lata i lekko jestem przy sobie. I juz jakiś czas temu miałam nie co podobny przypadek aczkolwiek gdy siedziałam przy komputerze raptem zaczęło mnie kłuć w klatce piersiowej, zrobiło mi się  nie dobrze ale myślałam, że to mini, poczym udałam się  do łazienki żeby umyć głowę w momencie gdy schyliłam się  i podniosłam ręce do góry to strasznie mocno mnie chwycił ból, raptownie zrobiło mi się  zimno, nie mogłam unieść lewej reki do góry, czułam się  nie dobrze... Miałam dziwne uczucie które nie da się  nawet opisać, poczym mama zadzwoniła na pogotowie i stwierdzono ze to Bóle na tle nerwowym.... udałam się  do lekarza Rodzinnego który zrobił mi badania i pobrali mi krew i wyniki mam dobre, robiłam USG jamy brzusznej i wszystkich narządów również wszystko jest ok poza kamieniem woreczku, okazało się  że mam kamień woreczku. Dziś znowu jak siedziałam przy komputerze lekko mnie zabolało w klatce piersiowej dosłownie to trwało kilka naście sekund i minęło i nie powróciło. Czy ktoś by mi mógł Pomoc i powiedzieć mniej więcej co się, że mną dzieje ?? Czy to jest może do zmęczenia ? Nie Stresuje się  niczym, w sumie tak myślę BARDZO PROSZE PORADE...to bardzo ważne boje się, że to może być coś poważnego :( POMOCY!

Witam serdecznie,

Rozumiem, że były wykluczone  schorzenia układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego, które mogły by być przyczyna tych dolegliwości. Jeżeli wyniki badań były prawidłowe to najprawdopodobniej są to nerwobóle.

W tej sytuacji należy również wykluczyć schorzenia odcinka piersiowego kręgosłupa. W pierwszej kolejności wskazane jest wykonanie rtg tego odcinka.
Pozdrawiam