Bóle i uciski w klatce piersiowej

Witam, od czasu do czasu pojawiają się u mnie bóle, lekkie uciski, czasami kłucia w klatce piersiowej na wysokości piersi lub na lini, gdzie się kończą. Zazwyczaj odczuwam to wieczorami i nie są to mocne bóle, ale są irytujące. Jakiś czas temu robiłam prześwietlenie klatki piersiowej lecz nic nie wykryło, więc lekarz stwierdził, że to nerwobóle. Nie wiem co o tym sądzić i czy nie pójść do innego lekarza. Czy te uciski to faktycznie mogą być nerwobóle? Jeśli tak, to czy jest na nie jakiś sposób?

Lek. Tomasz Budlewski

tak mogą byc. proponuję udać się konsultacyjnie do innego lekarza/