Lekkie kłucie w prawym boku

Witam nazywam się Michał mam 18 lat.Od kilku dni odczuwam lekkie kłucie w prawym boku.Ból jest dokładnie umiejscowione obok pępka i powyżej. Ból ten nie jest silny.Pozwala mi wykonywać prace.Nie mam innych objawów.Dodam jeszcze że ostatnio wiele sie denerwuje.Prosze o szybką odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe dlatego proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego.