Lekkie lewoboczne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego z lekką rotacją
Witam dostałem wynik RTG i się trochę nie pokoje o mój kręgosłup. Ponieważ mam dolegliwości gdzie mnie dosłownie piecze kręgosłup jak za długo stoję czy się prostuje. Ponadto jak się obrócę to łapie mnie silny ból i nie mogę się ruszać. A z wyniku RTG wyszło (Lekkie lewoboczne skrzywienie ustawienie kręgosłupa lędźwiowego z lekką rotacja trzonów dolnych kręgów L. Lordoza lędźwiowa pogłębiona o cechach niestabilności. Struktura kostna kręgów prawidłowa.) Termin do ortopedy mam za 2 tyg dopiero.

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do ortopedy w umówionym terminie.