Lekkie plamienia po stosunku z partnerem

Witam.Ostatnio nieregularnie miesiączkuję.Otóż 25 10 dostałam @ skończyła się 28.10 była skąpa 11.11 następną @ która skończyla się 16.11 i 1.12 Poszłam 19.11 do gin. na badanie USG wykluczył ciąże.Wczoraj kochałam się z pratnerem z zabezpieczeniem i dostalam lekkich plamień ktore trwają do teraz.Jestem bardzo zaniepokojona tym. Czy to może być ciąża.Czy jakiś inny problem? Za odpowiedź bardzo dziękuję.

Witam,
myślę że ma Pani zaburzenia miesiączkowania w postaci zaburzeń hormonalnych.
Proponowałabym antykoncepcję celem uregulowania cykli.
Ciążę należy wykluczyć testem ciążowym po 14 dniach od stosunku najwcześniej.
pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, prawdopodobnie nie jest to objaw ciąży. Plamienia mogły wystąpić w wyniku mechanicznego podrażnienia. W razie dalszych problemów zalecam wizytę u ginekologa. Pozdrawiam