Co to za plamienia po poronieniu?
1.12.2010 r. poroniłam (13 tydz. ciąża obumarła). Od 8 do 12.01.2011 r. miałam dość obfitą miesiączkę. Od 17.01 mam plamienia. Co to może być? Czy jestem w ciąży? Czy usg to potwierdzi?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Nawet jeśli doszło do zapłodnienia to badanie USG może wykazać ciążę najwcześniej pod koniec czwartego tygodnia ciąży. Szybciej będzie można wykonać test z moczu lub krwi.
Plamienia mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych lub zmian w obrębie narządów układu płciowego. Jeśli problem się nasili, bądź coś Panią zaniepokoi, proszę skonsultować się z lekarzem specjalistą ginekologiem.