Lekkie zawroty głowy i drżenie mięśni

Witam, mam lekkie zawroty glowy... mona to porownac jak po wypiciu piwa czy paru kieliszkow... mialam robione tomografie glowy, badanie crp magnez wapn, elektolity itd wszystko w normie, mam splycona lordoze szyjna, czy te zawroty moga byc od tego, zdarzaja sie kurze i drzenia miesni rak?? jakie badania jeszcze zrobic, mam ogolnie problemy z kregoslupem, boli mnie tez w ledzwie z lewej str i promieniuje do lewej nogi

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do neurologa, który zajmie się Pani przypadkiem całościowo. Należałoby wykonać RTG kręgosłupa lędźwiowego.
Pozdrawiam