Nudności, zawroty głowy, wielokrotne odbijanie i uczucie drżenia

co jakis czas mam dziwne objawy i zaczynam sie bac. Otoz okolo godz.11:30- 12:00 lapia mnie nagle nudnosci, ktorym towarzysza zawroty glowy, wielkorotne odbijanie, nieraz temu towarzyszy uczucie drzenia ale raczej wewnetrznego bo jak obserwuje rece to nie widac tego. Zdarzaja sie przy tym wymioty, ale raczej takie nadlanie niz jakies konkretne torsje. Sniadanie jem okolo 9 godz.i pije do niego kawe z expresu z mlekiem bez cukru, zjadam jedna kromeczke chleba. Po chwili polykam vitaminy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wymagają diagnostyki. Przede wszystkim powinna Pani w trakcie ataku mieć zmierzone ciśnienie oraz poziom glikemii. Po drugie powinna Pani udać się do lekarza POZ, który zbierze dokładny wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.