Lekko bolą mnie piersi i jestem senna - czy to oznacza ciążę?

Witam,
okres spóźnia mi się 10 dni, lekko bolą mnie piersi i jestem ostatnio senna. Zrobiłam sobie 3 testy ciążowe i wszystkie wyszły pozytywnie. Byłam na badaniu u lekarza i na USG coś malutkiego było widać. Lekarz powiedział, że w 99% jestem w ciąży, ale że to dopiero 3 tydzień, więc kazał przyjść za 2 tygodnie. Od tego czasu bardzo się denerwuję, bo chciałabym mieć 100% potwierdzenia, a skoro już coś widać, to co to może być.
Bardzo proszę o odpowiedź, bo nie wiem, co o tym myśleć.

Dzień dobry!

Jeśli 3 testy były dodatnie i lekarz zauważył pęcherzyk ciążowy w badaniu USG, to myślę, że
zdecydowanie jest Pani w ciąży. Lekarz z pewną ironią pewnie powiedział, że na 99%. Za dwa tygodnie będzie już widać zarodek w badaniu USG.
Z poważaniem