Lekko spuchnięty grzbiet stóp i palec u stopy

Witam serdecznie mam 32 lata i od 4 tygodni mam lekko spuchniety grzbiet stop oraz drugi palec stopy . Zanim wystąpiła opuchlizna przez kilka dni czułam palący ból zlokalizowany pod skórą. zawsze kiedy zakladalam buta a nawet skarpetke . Dodam że nie uprawiam sportu, nie miałam żadnego urazu byłam u 3 lekarzy każdy wzrusza ramionami wyniki badań crp, kwas moczowy, Rf wszystko w normie opis zdjęcia rtg stopa w normie odnośnie do wieku. Bardzo proszę o radę już 4 tydzien zażywam leki nlpz.

Witam,
mogę jedynie polecić stosowanie maści przeciwzapalnych i przeciwobrzękowych miejscowo.
Chłodzenie i oszczędzanie kończyny wydaję się być zasadne,

Jeżeli dolegliwości będą się utrzymywały, powinna Pani zgłosić się do lekarza POZ który wystawi skierowanie na dalszą głębszą diagnostykę.

pozdrawiam