Lentigo simplex et dermatofibroma

Witam. Otrzymałem wynik badania patomorfologicznego z rozpoznaniem "Lentigo simplex et dermatofibroma, zmiana najprawdopodobniej usunięta w całości". Prosze o informacje jak interpretować ten wynik. Dziękuje.

Witam , dobra wiadomość w Nowym Roku! Obie zmiany są łagodne , tzn. nie są złośliwe! Lentigo simplex to tzw. plama soczewicowata prosta,zwykła,łagodna lub inaczej znamię posłoneczne , a dermatofibroma to łagodny włókniak skóry. Jest Pan wyleczony! z.żurawski