Leukocyty powyżej normy w badaniu krwi

Witam Dzis otrzymałem wyniki krwi leukocyty powyżej normy 10.06 Średnia masa hemoglobiny 25.7pg czyli poniżej normy Rozkład objętości erytrocytów 15,9 % powyżej normy ' Płytki krwi 407,0 tez po wyżej normy trombokryt 0,39% powyżej normy moje pytanie o czym to świadczy o raku płuc ,gruźlicy ? czy może stanie zapalnym

Zbyt mało danych, konieczne badanie fizykalne i wywiad. Pamiętać trzeba, że choroba nowotworowa to jedno z rzadszych rozwiązań takich zagadek diagnostycznych a większość chorych na raka w początkowej fazie choroby ma niezmienione wyniki.

Nie wiem nic o stanie Pana zdrowia , dlaczego były robione badania itp. - nie mogę więc nic odpowiedzieć , proszę koniecznie zgłosić się do lekarza prowadzącego!!! zż