Liczba neutrocytów, limfocytów, monocytów u 27-latki

Witam mam 27 lat dzisiaj odebrałam moje wyniki krwi ale bardzo sie nie pokoje krwinki białe 3,7 RDW 14,8 płytki krwi 117!!!!!!!!!!! PDW19,3 liczba neutrocytów 1,29%neutrocytów 35,2 %limfocytów 48,9 &monocytów 11,9 liczba bazocytów0,0 bardzo martwią mnie wyniki jak je poprawić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani pełnego wyniku morfologii, co wyklucza możliwość wiarygodnej interpretacji. Tym bardziej, że podane wybiórcze wartości wskazują na nieprawidłowości. Koniecznie proszę skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badań.