Liczne grudki na wewnętrznej linii stóp

Witam . Zauważyłam na wewnętrznej linii stóp gdy stoją liczne grudki . Przeczytałam , że mogą być piezogeniczne guzki stóp . Guzki te mnie nie bolą ale nie wiem czy muszę coś z nimi robić ? Grozi mi coś ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie załączonego opisu nie można określić rodzaju zmian. Proszę udać się na wizytę do lekarza. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.