Szczypanie, zaczerwienienie i schodzenie skóry z twarzy

Witam, mam pewien problem ze skórą twarzy. Wczoraj zauważyłem, że schodzi mi skóra z okolic ust (nie z ust) po bokach, umyłem więc twarz, nasmarowałem kremem po pewnym czasie zauważyłem, że mnie to strasznie szczypie oraz zrobiło się to bardzo czerwone. Nie wiem co to może być, bardzo bym prosił o porady co zastosować. Dołączam grafikę z objawem: http://zapodaj.net/0f40d54dd2a23.jpg.html

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu trudno określić przyczynę powstania zmian. wskazana jest wizyta u lekarza.W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.