Liczne krwiaki a ogniska słuczenia w płatach czołowych
witam,moj,brat,doznal.licznych,krwiakow ."Badanie 1 fazowe wykonywane w algorytmie do oceny narzadów mozgowia w warstwach 1mm i 5 mm.badanie tk wykazuje cechy ewolucji przybytych ognisk stluczenia w platach czolowych wieksze po stronie lewej i plata skroniowego lewego oraz lewej polkuli mozdzku na tej wysokosci niewielkie,nieregularne obszary zmian naczyniopochodnych,poszerzenie przymozgowej przestrzeni płynowej do 6mm poza tym struktury mozgowia bez zmian ogniskowych,uklad komorkowy symetryczny

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Wynik odpowiada urazów głowy.
Pozdrawiam.