Wyniki MRI głowy 52-latki

Oderbalam wyniki z MRI, jestem zaniepokojana opisem. Podkorowo w prawym zakrecie czolowym dolnym widoczne drobne niespecyficzne ognisko o podwyzszonym sygnale w obrazach T2 zal i FILAR moze odpowiadac drobnemu ogniskowi demielinizacji naczyniopochodnej, przestrzeniV-R. Pozatym struktory mozgowia bez innych widocznych zmian ogniskowych Uklad momorowy nieposzerzony,nieprzemieszczony, symetryczny Przymozgowe przestrzenie plynowe prawidlowe Przyscienne zgrubienie blony sluzowej w zatokach przynoso

Proszę zachować spokój, to może być znalezisko incydentalne bez znaczenia klinicznego.A co stwierdza się w badaniu neurologicznym????