Liczne zagęszczenia smużaste odpowiadające stanom zapalnym
OPIS RTG PŁUC OKOŁOWNĘKOWO ORAZ W DOLNYCH POLACH PŁUCNYCH DOŚĆ LICZNE ZAGĘSZCZENIA SMUŻASTE I DROBNOPLAMISTE,MOGĄCE ODPOWIADAĆ ZMIANOM ZAPALNYM.CO TO OZNACZA?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany wskazują na występowanie zapalenia płuc. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie leczenie. Zaniechanie wizyty u lekarza może skutkować wystąpieniem powikłań.