Co oznaczają pasmowate zagęszczenia okołownękowo obustronnie?
Pasmowate zagęszczenia okołownękowo obustronnie, mogą odpowiadać odoskrzelowym zmianom zapalnym. Pozatym miąsz płucny bez uchwytnych zagęszczeń. Co oznacza opis rtg. Dziecko 7 mc.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
w zależności od danych klinicznych może odpowiadać infekcji płucnej. prosze koniecznie zglosic się do lekarza pediatry.