Skąpe pasmowate zagęszczenia o cechach zapalnych w wyniku badania

skąpe pasmowate zagęszczenia o cechach zapalnych zejściowe w okolicy dolnego bieguna wnęki płuca prawego. Poza tym pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych. co to znaczy ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zapalenia płuc. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.