Nieliczne pasmowato plamiste zagęszczenia o charakterze zapalnym okołooskrzelowym
Witam, Proszę o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej W okolicy dolnego bieguna wnęki lewego płuca nieliczne pasmowato plamiste zagęszczenia o charakterze zapalnym okołooskrzelowym. Po za tym pola płucne powietrzne.Serce rtg odp. do wieku. Wnęki naczyniowe. dziękuje

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! W podanym wyniku istotną nieprawidłowość stanowią zmiany zapalne. Konieczne jest rozpoczęcie leczenia - proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.