Łojotokowe zapalenie skóry głowy oraz brak apetytu i pragnienia

Witam jakiś czas temu zdiagnozowano u mnie łojotokowe zapalenie skory glowy ale zauważyłem rowniez ze zmieniło mi sie owłosienie na ciele np. pod pachami miałem grube twarde wlosy a teraz sa cieniutkie i miękkie ogolnie na całym ciele doszlo do podobnych zmian w owłosieniu.Czy ŁZS moze miec takie objawy czy moze to cos innego? do tego dochodzi brak apetytu i pragnienia Lekarz rodzinny zlecil badania pod kątem tarczycy,cukrzycy,anemii,plus OB ,badanie moczu i stwierdzil ze jestem zdrowy.

Witam serdecznie. Nie jest to objaw charakterystyczny dla tej choroby, choć nie można wykluczyć akurat takiego obrotu sprawy.