Lokalizacja pęcherzyka w 9. tygodniu ciąży

Witam. Powinnam być w 9 tygodniu ciąży. Stwierdził, ze pecherzyk ciazowy jest prawidłowo zlokalizowany w jamie macicy. GSD śr 3,1 cm. Co odpowiadania 7 tyg 5 dni ciąży. W jego górnym biegunie uwidoceniono pecherzyk zoltkowy. Ujście macicy jest zamknięte. Zlecił mi kolejne usg za 7 dni. Czy to jest normalne, że jeszcze nie ma zarodka? Czy możliwe jest, żeby za 7 dni ten zarodek juz się pojawił? Czy jeśli w ciągu 7 dni nic się nie zmieni to poronie? Bardzo długo staraliśmy się o dziecko..

- w tak wczesnym okresie ciąży może tak być
Czy możliwe jest, żeby za 7 dni ten zarodek juz się pojawił?
- tak
Czy jeśli w ciągu 7 dni nic się nie zmieni to poronie?
- niekoniecznie, ale jeśli rzeczywiście nie pojawi się zarodek, będzie to puste jajo płodowe zapewne będzie konieczna interwencja ginekologa celem wyczyszczenia jamy macicy