Łożysko trzeciego stopnia w 28 tygodniu ciąży
Witam jestem w 28 tyg ciazy w zeszlym tygodniu na usg stwierdzono u mnie lozysko 3 stopnia co to oznacza.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Prawdopodobnie oznacza to stopień dojrzałości łożyska. Wyróżniamy od 0 do 3 stopnia. 3 stopień najbardziej dojrzałe. Nie widzę wyniku, ani też badania dlatego tylko tyle mogę powiedzieć. Proponuję udać się do swojego lekarza z tymi wynikami, na pewno wszystko dokładnie wytłumaczy.