Łupież biały a plamy na twarzy

Witam,leczylam sie kiedys na łupież biały ktorego dostalam po solarium,,,mialam robione testy alerg. nic nie wykazaly.ale co jakis czas robi mi sie biala plama śr.2cm gdzies na twarzy z wypukla czerwona obwodka lekko swedzi..i schodzi skora. potem zniknie i za 2-5tyg znow to samo..jedna robi sie ciagle w tym samym miejscu 3 dermatologow nie wie co to skoro testy nic nie wykazaly.. ciagle tylko biora kase i przepisuja masci inne a to nic nie daje. co to moze byc ?? :(

Renata GrzechociĹska

Przykro mi ale bez oceny zmian trudno postawić przybliżoną diagnozę.