Łuszcząca i swędząca skóra oraz wypadanie włosów po antybiotykoterapii

test na hp, wynik 6.8 U/ml,w wartościach 0.00-0.90. lekarz dermatolog przepisal mi 2 antybiotyki oraz pompe i po pol roku kazal wykonać ponownie badanie krwi. zadnych dolegliwości gastycznych jedynie luszczaca się skora i swedzacymi miejscami na rekach, zaczerwienionych i swędzących miejscach w pobliżu ust, brody. po zazyciu serii lekarst, zauwazylem poprawe, ale widze ze sytuacja wrocila do normy o ile nie zwiekszyla się. po antybiotykach zauwazylem ze dużo wlosow zaczelo mi wypadac. co robic?

Witam! Opisane przez Pana objawy nie są typowe ani dla infekcji H.pylori ani skutków ubocznych działania antybiotyków. Proszę pozostać pod stałą opieką dermatologa.